Program oslav

Rádi bychom Vám představili program k 40. výročí naší školy

Narozeninovy tyden

Tento týden je mateřská škola a její zahrada otevřena

pro společné aktivity dětí a rodičů.

Aby se nám dobře dařilo a bez boulí či ztrát vše posloužilo k radosti, vyhlašujeme závazně tato

PRAVIDLA

1.    Děti se pohybují v zahradě v doprovodu svých rodičů, ti zodpovídají za jejich bezpečnost.

2.    Sportujte spolu, tvořte společně, užívejte nářadí a náčiní pro tu činnost připravené.  Respektujte rady a pokyny zaměstnanců.

3.    Za své děti si již ručíte sami! Nenechávejte je nikde bez dohledu, bez dopomoci, vy zajišťujete případnou záchranu.

4.    Co si půjčím, to zas vrátím zpět. Veďte děti k řádu a k šetrnému zacházení se zařízením a materiálem, nedovolujte chaos. Toto vybavení by mělo sloužit i dalším generacím dětí.

5.    Prosíme o ohleduplnost, je nás tady hodně. Někteří teprve čekají na své příležitosti, možná jsou i netrpěliví. Včas vystřídejte!

Nezapomeňte pít, voda ve fontánkách je pitná. Pokud jíte či mlsáte, poseďte chvilku na lavičce. Odpadky odložte do koše.

Fotografování dovoleno! Potěší nás, jestliže své obrázky předáte také ve třídě.