Stravování v mateřské škole

Školní kuchyně prošla v roce 2013 rozsáhlou modernizací. Investice do přestavby a komplexního vybavení moderními technologiemi stála zřizovatele školy, tedy Město České Budějovice, více než 3 miliony korun. Výsledkem je pracoviště s vysokým standardem hygieny a efektivního provozu. Spotřebiče umožňují šetrné zpracování surovin a zdravé vaření. Avšak  na kvalitu jídel má největší vliv kuchař.

Vaříme především z čerstvých surovin. Nepoužíváme polotovary, hotové a instantní produkty. Dbáme na pestrost jídelníčku a vyváženost výživových hodnot. Pravidelně vyhodnocujeme spotřební koš. Potraviny odebíráme jen od prověřených dodavatelů, dáváme přednost místním firmám.

Vyhodnocení jídelníčku Krajskou hygienickou stanicí      hodnoceni-jidelnicku-ms

Odhlašování obědů do 13,00 hodin předchozího dne na tel. čísle 386 110 811.

Cenová kalkulace:

Děti  do 6 let platí  celkem 35,-  Kč na den.

svačina   8,-

oběd      19,-

svačina    8,-

Děti, které v daném školním roce dovrší věk 7 let platí celkem 38,- Kč na den.

svačina   8,-

oběd       22,-